Ege Yapı Batışehir Projesi/ Yurtiçi Projelerimiz/ PROJELERİMİZ- Everest İzolasyon Türkiye'nin İzolasyon Müteahhidi. Yalıtım-Mantolama-Epoksi.
New Page 1

Everest �zolasyon

 
Modern Menu
New Page 2
 

PROJELERİMİZ

 
 

Yurtiçi Projelerimiz

Yurtiçi Projelerimiz

  Yurtdışı Projelerimiz
 

 Ege Yapı Batışehir Projesi ;

Ege Yapı Batışehir Projesi

 

 

35 yıllık tecrübenin tek çatı altında toplanmasıyla oluşturulan EgeYapı Group, ulusal ve uluslararası deneyimi ile Türk inşaat sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır. İz Yapı, Aydoğanlar İnşaat, Ege Irak Construction, MGY Saudi Arabia ve Artfen Construction’dan oluşan EgeYapı Group yurt içi ve yurt dışında yaklaşık 1.000.000 m² alanı kapsayan birçok konut, ofis, alışveriş merkezi ve eğitim kurumu gibi projelerin müteahhitlik ve gayrimenkul geliştirme işlerini başarı ile gerçekleştirmiştir.

EgeYapı Group; halen yurt içi ve yurt dışında devam etmekte olan 6 ayrı proje ile 1.200.000 m² inşaata devam etmektedir. Emlak Konut GYO ile hasılat paylaşımı modelinde başlanmış olan ve bünyesinde ofis, prestijli bir alışveriş caddesi, rezidans, özel eğitim tesisi, şehir oteli, spor kulübü ve 3 bin 266 adet nitelikli konutu barındıran, 818.000 m2 inşaat alanına sahip Batışehir projesi de portföyüne eklenmiştir. Böylece EgeYapı Group’un toplam inşaat alanı 2.000.000 m²üzerine çıkmaktadır.

Verilen Hizmet; Temel Perde Su Yalıtımları
 

Dier Projeler  Toplam Proje:29

KURUMSAL  |   HİZMETLERİMİZ  |   PROJELERİMİZ  |   İLETİŞİM  |    Site Creation by / +BrandPlus      
Paylaş

2010 - 2014 © Copyright Everest İzolasyon. Tüm Hakları Saklıdır.