Hakkımızda/ KURUMSAL- Everest İzolasyon Türkiye'nin İzolasyon Müteahhidi. Yalıtım-Mantolama-Epoksi.
New Page 1

Everest �zolasyon

 
Modern Menu
New Page 2
 

KURUMSAL

 
 

Hakkımızda

Hakkımızda

  Bizden Haberler
 

"Türkiye, inşaat sektöründe tüm dünyada zirveye doğru koşuyor.. İnşaat firmalarımız ülke içinde ve dışında dev projelerle büyük başarılara imza atıyorlar. Teknolojinin gelişmesine paralel olarak inşaat sektöründe de çok çeşitli, yeni ve daha kaliteli malzeme üretiliyor. Doğal olarak yapı sektöründe kalite hızla yükseliyor.

İnşaat sektöründe önemi giderek daha iyi anlatılan izolasyon alanında da yeni ve kaliteli ürünlerle ciddi gelişmeler yaşanıyor. Ne var ki, yapı izolasyonlarında sorunlar ve şikayetler bitmiyor. Yapılan gözlemler bunun ana nedeninin kullanılan malzemenin kaliteli olmamasının yanında, iyi eğitim almamış deneyimsiz uygulama ekipleri olduğunu ortaya koyuyor.

Everest Yapı İzolasyon, tam bu noktada özverili bir çalışmayla ve her koşulda kaliteyi önde tutan titiz ve deneyimli uygulama ekipleriyle izolasyon sektöründe örnek olacak bir girişimde bulunuyor. Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine kadar her aşamada, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini esas alan çalışma prensipleriyle hareket ediyor. Temelden çatıya kadar ısı yalıtımı, su yalıtımı, ses yalıtımı, yangın yalıtımı, epoksi ve poliüretan zemin kaplamaları, mantolama konularında yurtiçi ve yurtdışında başarılı uygulamalar yapıyor.

Sektöründe liderlik iddiasıyla ve büyük bir sorumluluk duygusuyla çalışan Everest Yapı İzolasyon, çağın getirdiği tüm imkanları seferber ederek Türkiye`de izolasyon uygulamalarının uluslararası standartlara ulaşmasını hedefliyor.

Hakkımızda

KURUMSAL  |   HİZMETLERİMİZ  |   PROJELERİMİZ  |   İLETİŞİM  |    Site Creation by / +BrandPlus      
Paylaş

2010 - 2014 © Copyright Everest İzolasyon. Tüm Hakları Saklıdır.