Poliüretan Yalıtım Sistemi/ HİZMETLERİMİZ- Everest İzolasyon Türkiye'nin İzolasyon Müteahhidi. Yalıtım-Mantolama-Epoksi.
New Page 1

Everest �zolasyon

 
Modern Menu
New Page 2
 

HİZMETLERİMİZ

 
 

Poliüretan Yalıtım Sistemi

  Yalıtım Sistemleri
  Mantolama
  Epoksi Zemin Kaplama

Poliüretan Yalıtım Sistemi

  İnterfiks Hyfix Yalıtım Sistemi
 

 

Teras İzolasyonu - Sıcak Çatı

Binalarda Yoğunlukla teras tipi balkonlarda yalıtım yetersizliğinden dolayı çatlaklar oluşur. Everet Yapı İzolasyon, kaliteli malzeme doğru tespit ve progesyonel işçilikle uzun ömürlü sistemler sunar.

Poliüretan Yalıtım Sistemi

 

Teras İzolasyonu - Ters Çatı

 

Teras İzolasyonu - Yeşil Çatı

 

Temel İzolasyonu

Yapıların temel sistemleri genel olarak kazıklı, kazıksız veya radye jeneral şeklinde projelendirilmektedir. Hangi sistem seçilirse seçilsin, yapıların temellerinin, üstündeki binayı ömrü boyuca taşıyacak sağlamlıkta olması gereklidir.
Everest Yapı İzolasyon, yapıların temelindeki problemleri tespit ederek, binaların temelinde oluşabilecek hasarları giderir.

 

Havuz İzolasyonu

Havuuz izolasyonu havuz yapımının en önemli aşamalarından biridir. Havuzların uzun ömürlü olması, sağlıklı, güvenli bir ortam sağlayabilmesi ve ayrıca iç ve dış etkenlere karşı doğru bir şekilde korunması için önem verilmesi gerekir.
Everest Yapı İzolasyon; en kaliteli malzemeyi kullanıp yüksek standartlarda havuz izolasyonu yaparak, havuzları güvence altına alır.

 

Su Deposu İzolasyonu

KURUMSAL  |   HİZMETLERİMİZ  |   PROJELERİMİZ  |   İLETİŞİM  |    Site Creation by / +BrandPlus      
Paylaş

2010 - 2014 © Copyright Everest İzolasyon. Tüm Hakları Saklıdır.