SUR Yapı/ Yurtiçi Projelerimiz/ PROJELERİMİZ- Everest İzolasyon Türkiye'nin İzolasyon Müteahhidi. Yalıtım-Mantolama-Epoksi.
New Page 1

Everest �zolasyon

 
Modern Menu
New Page 2
 

PROJELERİMİZ

 
 

Yurtiçi Projelerimiz

Yurtiçi Projelerimiz

  Yurtdışı Projelerimiz
 

 SUR Yapı ;

SUR Yapı

 

 

1992 yılında faaliyete başlayan Sur Yapı, kuruluşundan itibaren birçok prestijli projeyi başarı ile tamamlamış ve kısa zamanda yaptığı işlerle sektörde öncü bir kimlik kazanmıştır. Sur Yapı, proje aşamasından başlayarak, geliştirme, mimari, yapım-üretim dâhil anahtar teslimi, yüksek kalitede iş yapan bir inşaat firması olarak faaliyet göstermektedir. Firmanın faaliyet alanları gayrimenkul geliştirme, projelendirme, imalat yönetimi ve inşaattır.

Kuruluşundan bugüne 3 milyon metrekareyi aşan yaşam alanı üreten Sur Yapı; Greenium villaları, Villa Sera, Mahalle İstanbul, Adapark, Metrogarden, Exen İstanbul, Corridor gibi konut projelerinin yanında, çok sayıda endüstriyel tesis ve başta 3 M, Sony, Total, Novartis, Opet olmak üzere uluslararası firmalara dönük A plus ofis ile Axis Kâğıthane AVM, Metrogarden AVM, Exen AVM gibi alışveriş merkezi yatırımları gerçekleştirmiştir.

Öte yandan 2007 yılından itibaren enerji yatırımlarına başlayan Sur Yapı halen 4 adet hidroelektrik santrali ve 2 adet rüzgâr enerjisi santrali ile ağırlıklı olarak yenilenebilir enerji yatırımlarını da sürdürmektedir.

Verilen Hizmet; Metrogarden Projesinin temel perde su yalıtımı
 

Dier Projeler  Toplam Proje:29

KURUMSAL  |   HİZMETLERİMİZ  |   PROJELERİMİZ  |   İLETİŞİM  |    Site Creation by / +BrandPlus      
Paylaş

2010 - 2014 © Copyright Everest İzolasyon. Tüm Hakları Saklıdır.